Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Gminy Bolesławiec
Menu góra
Strona startowa Informacje Organy Rada Gminy Skład Rady
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Skład Rady, bieżące, menu 1244 - BIP - Urząd Gminy Bolesławiec”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Skład Rady

Skład Rady

RADA GMINY W BOLESŁAWCU
(kadencja 2018-2023)

Lp.

Funkcja

Imię i nazwisko

Adres e-mail

1

Przewodniczący Rady Gminy

Artur Dulski

artur.dulski@boleslawiec.net.pl

2

Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Józef Kołodziej

jozef.kolodziej@boleslawiec.net.pl

3

Radna

Marianna Cierkosz

marianna.cierkosz@boleslawiec.net.pl

4

Radny

Sylwester Dulski

sylwester.dulski@boleslawiec.net.pl

5

Radna

Ilona Góral

ilona.goral@boleslawiec.net.pl

6

Radna

Aneta Kmiecik-Gwizdek

aneta.kmiecik-gwizdek@boleslawiec.net.pl

7

Radny

Maciej Maciejewski

maciej.maciejewski@boleslawiec.net.pl

8

Radna

Ewa Makówka

ewa.makowka@boleslawiec.net.pl

9

Radna

Danuta Markiewicz

danuta.markiewicz@boleslawiec.net.pl

10

Radna

Alicja Maślanka

alicja.maslanka@boleslawiec.net.pl

11

Radna

Alina Maślanka

alina.maslanka@boleslawiec.net.pl

12

Radna

Krystyna Nowakowska

krystyna.nowakowska@boleslawiec.net.pl

13

Radna

Paulina Olejnik-Janas

palulina.olejnik-janas@boleslawiec.net.pl

14

Radny

Szymon Pokora

szymon.pokora@boleslawiec.net.pl

15

Radny

Bartłomiej Zuzek

bartlomiej.zuzek@boleslawiec.net.pl

Metryka

data wytworzenia
2019-09-17
data udostępnienia
2019-09-17
sporządzone przez
Arkadiusz Bak
opublikowane przez
Arkadiusz Bak
ilość odwiedzin
446
zmiany w dokumencie
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.